O nas

Tak szerokiego asortymentu produktów nie znajdziesz nigdzie indziej! U nas jest ich ponad 100 000 – nasza hurtownia elektryczna online może poszczycić się między innymi niezwykle rozbudowaną ofertą aparatury modułowej niskich napięć, narzędzi specjalistycznych, osprzętu do linii napowietrznych czy okablowania. Dzięki współpracy z wiodącymi markami w swoich branżach, takimi jak choćby Zakłady Kablowe BITNER, Schneider Electric, Makita czy Incobex, dostarczamy naszym Klientom towar absolutnie najwyższej jakości. Zawsze służymy też profesjonalnym doradztwem w doborze zarówno sterowników pozwalających zoptymalizować wydajność procesów przemysłowych, jak i modułów fotowoltaicznych do instalacji domowych.

Internetowy sklep elektryczny Kopel B2B – od specjalistów dla specjalistów

Wśród dostępnych w sprzedaży produktów nie brakuje oczywiście też kompleksowego zestawu mierników bezdotykowych, dalmierzy, lokalizatorów kabli i przewodów oraz kamer inspekcyjnych, które z pewnością okażą się bardzo przydatne w pracy każdego instalatora. A skoro już przy instalatorach jesteśmy: w naszej hurtowni elektrycznej online można się zaopatrzyć również w wysokiej klasy osprzęt instalacyjny, zarówno w wersji przeznaczonej do mieszkań, jak i do zakładów przemysłowych. Zwłaszcza w przypadku osprzętu mieszkaniowego oferta elektrycznego sklepu internetowego Kopel zdecydowanie wyróżnia się na tle konkurencji - istnieje możliwość zamówienia mechanizmów przycisków, ściemniaczy, regulatorów temperatury, ramek w setkach wariantów i wielu innych produktów.

Aby Klienci naszej hurtowni elektrycznej online zawsze mieli dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych, nieustannie poszerzamy asortyment sklepu!

Artykuły oświetleniowe w doskonałych cenach

Od lamp, latarek i baterii przez solidne oprawy oraz różnorodne akcesoria oświetleniowe, aż po kompletne systemy, w tym komputery sterujące oświetleniem. Wszystkie te artykuły zamówisz u nas w najlepszych cenach na rynku.

Robiąc zakupy w hurtowni online Kopel masz możliwość zbierania punktów, a następnie wymieniania ich na atrakcyjne nagrody. Klienci firmowi mogą skorzystać też z programu KopelPAY - płatności w prosty i wygodny sposób rozłożymy nawet na 12 lat, a Ty będziesz mógł rozwijać swoją działalność biznesową bez jakichkolwiek przeszkód!